Уряд Словаччини оголошує конкурс на здобуття стипендій в літньому семестрі 2020/2021

Країна: Словакія
Дедлайн: 31.10.2020
У межах Національної стипендіальної програми (НСП) Словацької Республіки оголошено новий прийом заявок на здобуття стипендій на дослідницьке і викладацьке стажування у Словаччині в літньому семестрі 2020/2021 академічного року.
Національна стипендіальна програма створена для підтримки мобільності іноземних аспірантів, викладачів ЗВО, дослідників і митців під час їхнього навчання чи проведення наукової роботи в словацьких закладах вищої освіти і дослідницьких центрах.
Останній термін подання заявок – 31 жовтня 2020 року до 16:00 год.
У разі виникнення питань можна звертатися безпосередньо до адміністраторів програми:

Кандидати на отримання стипендії в рамках НСП:

Аспіранти, наукова підготовка яких здійснюється за межами Словаччини, і яких приймає державний/приватний університет або науково-дослідна установа у Словаччині, що мають ліцензію на реалізацію докторських програм (наприклад, Словацька академія наук).
Тривалість перебування в рамках стипендії (аспіранти): 1 - 10 місяців.

Викладачі університетів, дослідники та митці, яких запрошують викладати /проводити дослідження / займатися мистецькою діяльністю у Словацькій установі, що має ліцензію на проведення досліджень та розробок, і водночас не є комерційною.

Тривалість перебування в рамках стипендії (для викладачів університету, дослідників, митців): 1 - 10 місяців.
Заявки подаються в онлайн-режимі : www.stipendia.sk  або www.scholarships.sk .
Кінцевий термін подачі заявки: 31.10.2020
Детальна інформація за посиланням: www.stipendia.sk