Науковцям, викладачам, студентам

Короткострокові стажування у Франції для молодих українських науковців

Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (1-2 місяці) у Франції для молодих українських науковців.

Стипендії розміром 767 – 1060 євро на місяць витрати на транспорт не покриваються за рахунок стипендії. Цей вид стипендій пропонується для молодих українських науковців (аспірантів, докторантів, науковців) віком до 40 років, робота яких потребує дослідження та/чи тісної співпраці з французькою лабораторією (1-2 місяці). Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.

Дані дослідницькі стажування повинні відбуватись у рамках існуючого партнерства або партнерства, що розвивається між французькими та українськими науково-освітніми закладами.

Кандидати повинні:

 заповнити форму он-лайн реєстрації французькою чи англійською мовою
 відіслати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

  • формуляр опис наукового проекту французькою чи англійською мовою
  • резюме кандидата
  • лист підтримки від українського закладу, написаний французькою чи англійською мовою (формат pdf)
  • лист підтримки від французької лабораторії, написаний французькою (формат pdf)

Строки подання

Перший конкурс: Прийом документів до 20 січня 2017 року. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 15 лютого 2017 року. Період стажування передбачається з 1 березня по 30 вересня 2017 року.

Другий конкурс: Прийом документівдо 20 червня 2017 року. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 10 вересня 2017 року. Період стажування передбачається з 1 жовтня по 31 грудня 2017 року.

Для більш детальної інформації прохання звертатись до Оксани Ландо, координатора стипендій, по електронній пошті (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та за телефоном ((+38 044 482 23 71/ 486 11 54 ).