Членство в асоціаціях

Magna Charta Observatory була створена Болонським університетом та Єврорейською асоціацією університетів (EUA). Magna Charta Observatory збирає інформацію, готує документи, які мають відношення до захисту фундаментальних університетських цінностей та прав, які закладено в Великій Хартії Університетів. http://www.magna-charta.org/

Велика Хартія Університетів – це документ підписаний в Барселоні у січні 1988 ректорами 80 найстаріших європейських університетів. Документ мав на меті закарбувати найглибші цінності університетських традицій та закріпити міцні стосунки між європейськими університетами.

Текст Великої Хартії європейських університетів доступний на різних мовах: http://www.magna-charta.org/cms/cmspage.aspx?pageUid={d4bd2cba-e26b-499e-80d5-b7a2973d5d97}

Київський університет імені Бориса Грінченка став підписантом 17 вересня 2010 року.  

У 2011 році Генеральна Асамблея Європейської асоціації освіти дорослих ухвалила аплікаційну форму Київського університету імені Бориса Грінченка на членство в Асоціації.

Європейська асоціація освіти дорослих (EAEA) це європейська не прибуткова організація до якої входить 116 організацій в 43 країнах.

EAEA впливає на політику Європейського союзу в сфері освіти дорослих та навчання впродовж життя; представляє освіту дорослих на конференціях та інших заходах.

Переваги, які отримує Університет: 

 • Доступ до інформаційної бази Асоціації. 
 • Активно долучатися до розробки, впровадження та залучення програм з освіти дорослих. 
 • Використання мереж 120 асоціацій по всій Європі. 
 • Доручення до подій Асоціації та участь у розвитку освіти дорослих на різних рівнях.  

25 січня 2013 року, в Стамбулі, було ухвалено аплікаційну форму Київського університету імені Бориса Грінченка на індивідуальне асоційоване членство.

Президент Європейської асоціації університетів, професор Марія Хелена Назаре привітала наш університет з успішним членством в Асоціаціїї. У своєму листі до ректора вона наголосила на важливості участі нашого університету в заходах та проектах Асоціації.

Для нашого університету стануть у нагоді послуги, які надає Асоціація, зокрема, участь у міжнародних конференціях, освітніх тренінгах, семінарах, інституційних аналізах пов’язаних з сучасними тенденціями у світовій освітній системі. Ставши членом Європейської асоціації університетів, ми матимемо доступ до інформації про заходи на веб-сайті www.eua.be, та через електронну розсилку новин.  

У листопаді 2012 року Київський університет імені Бориса Грінченка став членом Міжнародної асоціації університетів (IAU).

Єва Егрон-Полак, Головний Секретар Асоціації, привітала наш університет з успішним членством в Асоціації і висловила зацікавленість стосовно подальшої співпраці з нашим університетом.

"... ми знаємо, що кожного разу коли університет долучається до нової асоціації та сплачує свій членський внесок, він робить важливий вибір на користь навчання. Ми цінуємо вашу підтримку та прихильність і сподіваємося, що в той же час вступаючи до Асоціації ви будете долучатися до її заходів та допомагатимете у визначенні її дій та політики".

Переваги, які надаються університету, як члену Асоціації: 

 • Міжнародний довідник університету за пільговою ціною. 
 • Всесвітня база даних по освітнім закладам на електронному носії. 
 • Безкоштовна підписка на політичні тенденції в галузі вищої освіти. 
 • Щомісячний електронний бюлетень. 
 • IAU Horizons: журнал Асоціації. 
 • IAU Щорічний звіт. 
 • IAU Політика. 
 • Участь у заходах організованих IAU. Київський університет імені Бориса Грінченка матиме змогу стати учасником програми LEADHER, яка сприяє розвитку лідерства в галузі управління науковими дослідженнями.

 

Членство в Асоціації надає доступ до онлайн сервісу HERBIB, база даних систем вищої освіти, адміністрування, планування, політика і оцінки. Університет зі знижкою матиме доступ до консультативної служби зі стратегій інтернаціоналізації. Веб-сайт www.iau-aiu.net  

 

 

logo 

Президент Європейської асоціації університетів, професор Марія Хелена Назаре привітала наш університет з успішним членством в Асоціаціїї. У своєму листі до ректора вона наголосила на важливості участі нашого університету в заходах та проектах Асоціації. Детальніше...

image002g

Єва Егрон-Полак, Головний Секретар Асоціації, привітала наш університет з успішним членством в Асоціації і висловила зацікавленість стосовно подальшої співпраці з нашим університетом. Детальніше...

eaea-logo-2010

Європейська не прибуткова організація, до якої входить 116 організацій в 43 країнах. Детальніше...

Logotipo Observatory

Була створена Болонським університетом та Європейською асоціацією університетів (EUA). Magna Charta Observatory збирає інформацію, готує документи, які мають відношення до захисту фундаментальних університетських цінностей та прав, які закладено в Великій Хартії Університетів. Детальніше...

 

WHED INFORMATION FORM