Проект «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» програми Еразмус+ КА2 (MoPED – №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP)
Проєкт MOPeD «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» - перший міжнародний проєкт, в якому Україна стала грантхолдером. Мета проєкту полягає у впровадженні найсучасніших методик викладання із використанням ІКТ та розробці нових акредитованих дисциплін і навчальних матеріалів зі STEAM освіти (науки, техніки, інженерії, мистецтва та математики). Завдяки цьому проєкту на базі Університету Грінченка був створений «Інноваційний клас» із сучасним обладнанням, за допомогою якого стає можливим впровадження цифрових технологій навчання в освітній процес (принцип «перевернутого навчання» з використанням станцій ротацій), навчання студентів основам робототехніки, сторітелінгу тощо.
Сайт проекту: http://moped.kubg.edu.ua/
Проект «Партнерство для навчання та викладання математиці в Університеті» програми Еразмус+ КА2 (PLATINUM 2018-1-NO01-KA203-038887)
У всіх університетах-партнерах учасники проекту викладають математику або статистику та прагнуть інновацій у своїй практиці. Партнери є членами національних та міжнародних консорціумів, через які вони діляться досвідом та обговорюють, аналізують, оскаржують та критикують інновації. Деякі з них мають досвід створення математичних завдань та змішаних навчальних підходів з використанням ІТ та цифрових засобів масової інформації. Деякі з них мають досвід проведення воркшопів та семінарів для залучення нових викладачів до ефективної педагогічної практики. Деякі з них знайомі з методами, що базуються на дослідженнях, використовуючи їх у своїй власній діяльності з розвитку своїх учнів. Всі партнери налаштовані на інновації та творчість у покращенні педагогічної практики на користь студентів, які вивчають математику концептуально та реляційно.
Веб-сайт проекту https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/projects/eplus-project-details/#project/2018-1-NO01-KA203-038887
Модуль програми Еразмус+: Жан Моне «Якість вищої освіти та експертний супровід її забезпечення: рух України до Європейського Союзу» (587O94-EPP-1-2017-1-UA EPPJMO-MODUIE)
Мета проекту: забезпечити теоретичну та практичну підготовку майбутніх докторів філософії (Ph.D) щодо забезпечення якості вищої освіти та її експертного супроводу в Україні з урахуванням досвіду країн ЄС.
Завдання:
1. Оволодіння майбутніми докторами філософії (Ph.D) системою знань з питань якості вищої освіти та експертного супроводу її забезпечення в країнах ЄС.
2. Засвоєння майбутніми докторами філософії (Ph.D) основних європейських стандартів і рекомендацій щодо забезпечення якості вищої освіти.
3. Опанування майбутніми докторами філософії (Ph.D) технологій експертного супроводу забезпечення якості вищої освіти.
4. Популяризація прогресивного досвіду ЄС з питань якості вищої освіти та експертного супроводу її забезпечення.
Веб-сайт проекту http://heqes.kubg.edu.ua/category/home/
Модуль програми Еразмус+: Жан Моне «Державне-міжнародне-суспільне: європейські цінності та норми, що формують завдання міждисциплінарного навчального модулю (STIPENDIUM)» (№ 611217-EPP-1-2019-1-UAEPPJMO-MODULE)
Мета проекту – забезпечити теоретичну та практичну підготовку здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня з питань державного управління, політології та міжнародних відносин шляхом визначення основних існуючих загроз та видимих тенденцій в Європі та окреслення шляхів їх подолання.
Очікуванні результати:
1) підвищення обізнаності про європейський досвід державного управління та забезпечення національної безпеки держави;
2) поширення результатів ключових досліджень модулю серед ЗВО України;
3) просування життєвих цінностей у площині державне-міжнародне-суспільне;
4) підготовка пакету рекомендацій українським органам державної влади щодо забезпечення інтернаціоналізації в різних галузях;
5) залучення аудиторії в кількості 40 осіб;
6) поширення інформації про освітній модуль шляхом функціонування веб-сайту та завдяки співпраці зі ЗМІ та медіа;
7) підготовка та видання методичних рекомендацій, а також наукових публікацій членів проектної команди.
Веб-сайт проекту http://stipendium.kubg.edu.ua/