Стипендії для досвідчених науковців від Посольства Франції в Україні на 2020 рік

Країна: Франція
Дедлайн: 15 березня 2020 р.
З метою розвитку та підсилення французько-українського наукового та університетського співробітництва Посольство Франції в Україні відкриває конкурс стипендій (2 тижні - 1 місяць) для викладачів та науковців з великим досвідом роботи. Короткострокові стипендії для науковців з досвідом призначені українським науковцям, які співпрацюють з французькими університетськими та науковими закладами.
Вимоги до кандидатів:
• бути громадянином України;
• від дати захисту дисертації має пройти більше ніж 5 років;
• працювати у наукових закладах вищої освіти та/чи наукових установах та співпрацюють із аналогічними французькими установами;
• або планувати створити таке співробітництво із лабораторією / факультетом.
Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.

Критерії надання стипендії:
• стажування мають відбуватися у рамках існуючих партнерств між закладами та установами вищої освіти і науки Франції та Україні, чи бути поштовхом для створення таких партнерств;
• стипендіальна комісія буде вивчати необхідність такої подорожі у контексті розвитку та підсилення французько-українського співробітництва.
Стипендіати уряду Франції (BGF) отримують наступні послуги:
• стипендія у розмірі 2055 €/ місяць;
• допомога з пошуком житла;
• страхування Campus France на період стажування;
• підтримка Campus France в адміністративних процедурах;
• не потрібно оформлювати візу при наявності біометричного паспорту;
• витрати на транспорт не покриваються за рахунок стипендії.

Кандидати запрошуються:
1. заповнити форму он-лайн реєстрації французькою чи англійською мовою
- детальний опис перебування у Франції (французькою чи англійською мовою, 1-2 сторінки максимально);
- резюме кандидата;
- лист підтримки від французької лабораторії, із зазначенням інтересу до співробітництва з установою, яку представлятиме кандидат (французькою чи англійською мовою, формат pdf).
Увага :
• ел. адреса та тема листа мають бути позначені тільки латиницею;
• назва кожного документу має починатися з прізвища, наприклад: Ivanov_СV.pdf ; Ivanov_formulaire.pdf

Терміни подачі документів:
• прийом документів до 15 березня 2020 р.
• рішення буде повідомлено кандидатам починаючи з 31 березня 2020р.
• період стажування передбачається з 15 травня по 18 грудня 2020 р.

Кінцевий термін подачі заявки: 15 березня 2020 р.
Детальна інформація за посиланням: https://institutfrancais-ukraine.com/etudier/bourses/bhns