Програма «Освітні гранти» для викладачів університетів

Країна: Україна
Дедлайн: 30.07.2021
«Освітні гранти» - це унікальна програма SoftServe для викладачів університетів. Вона передбачає грошову підтримку у розмірі $2000 кожному із п'яти переможців для розробки нового або оновлення існуючого технічного курсу, що викладаються в рамках таких спеціальностей як: прикладна математика, інженерія програмного забезпечення, комп’ютерні науки, інформаційні системи та технології, комп’ютерна інженерія, кібербезпека, прикладна лінгвістика, тощо.

В рамках гранту стипендіат отримує не лише фінансову підтримку, а й за потреби - консультації від експертів компанії.

Цілісність пропозиції
Якісна пропозиція курсу відповідає потребам ринку праці; прослідковується чітке розуміння того, як план курсу, його структура та набір освітніх компонентів ведуть до досягнення заявлених результатів, чітко визначені та зрозумілі цілісні зв’язки з іншими курсами/елементами освітньої програми.

Інноваційність запропонованої ідеї
Якісні пропозиції мають містити значний відсоток інновацій: в самій ідеї курсу, методах викладання/навчання чи унікальних матеріалах курсу; також усі подані пропозиції будуть перевірені на наявність плагіату, тож запозичених запропонованих матеріалів та ідей для курсу дозволено не більше 15%.

Перелік документів для участі:
1. Навчальна програма
2. Мотиваційний лист
3. Резюме

Ольга Нагорнюк
Talent Accelerating Programs Manager, Education and Innovation
+38 096 436 56 34

Кінцевий термін подачі заявки: 30.07.2021
Детальна інформація за посиланням: